Font Awesome Icons (8.x-2.26) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Add
da: Tilføj

en: Icons
da: Ikoner

en: Up
da: Op

en: Scale
da: Skalér

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Down
da: Ned

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Style
da: Typografi

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Light
da: Lyst

en: Rotate
da: Rotér

en: more information
da: mere information
