Font Awesome Icons (8.x-2.26) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Up
hy: Վերև

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Left
hy: Ձախ

en: Rotate
hy: Պտտել
