Font Awesome Icons (8.x-2.26) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Scale
ps: درجه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول
