Font Awesome Icons (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Icons
gl: Iconas

en: Up
gl: Arriba

en: Scale
gl: Escala

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Animation
gl: Animación

en: Rotate
gl: Rotar
