Font Awesome Icons (8.x-2.4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Up
el: Επάνω

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Down
el: Κάτω

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: more information
el: (περισσότερες πληροφορίες)
