Font Awesome Icons (8.x-2.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
