Font Awesome Icons (8.x-2.7) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Icons
ja: アイコン

en: Up
ja: 上へ

en: Scale
ja: スケール

en: Down
ja: 下へ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Style
ja: スタイル

en: Animation
ja: アニメーション

en: Rotate
ja: 回転
