Font Awesome Icons (8.x-2.8) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: settings
jv: setelan

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Up
jv: Munggah

en: Scale
jv: Skala

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Rotate
jv: Diputer

en: more information
jv: informasi lengkapé
