Font Awesome Icons (8.x-2.8) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: settings
ro: setări

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Icons
ro: Iconițe

en: Up
ro: Sus

en: Scale
ro: Scalare

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Down
ro: Jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Style
ro: Stil

en: Rotate
ro: Rotire

en: more information
ro: Mai multe informații
