Font Awesome Icons (8.x-2.26) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: more information
my: အခြားအချက်အလက်များ
