Font Awesome Icons (8.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Size
sr: Величина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално
