Font Awesome Iconpicker (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
