Font Awesome Iconpicker (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz
