Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
