Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder
