Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información
