Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
