Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום
