Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
