Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus
