Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder
