Font Awesome Iconpicker (3.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
