Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
