Font Awesome Menu Icons (3.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Icon
ar: أيقونة

en: Menu
ar: القائمة

en: Appearance
ar: المظهر

en: About
ar: حول
