Font Awesome Menu Icons (3.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Settings
is: Stillingar

en: Icon
is: Táknmynd

en: Menu
is: Valmynd

en: Appearance
is: Útlit

en: About
is: Um
