Font Awesome Menu Icons (3.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Settings
ja: 設定

en: Icon
ja: アイコン

en: Menu
ja: メニュー

en: Appearance
ja: テーマ

en: Accept
ja: 受け入れる

en: About
ja: アバウト
