Font Awesome Menu Icons (3.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Menu
my: မီနူး

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: About
my: အကြောင်း
