Font Awesome Menu Icons (3.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: About
ta: பற்றி
