Font Awesome Menu Icons (3.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Accept
vi: Chấp nhận

en: About
vi: Giới thiệu
