Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: Menu
az: Menyu

en: Appearance
az: Görünüş

en: About
az: Haqqında
