Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Icon
sv: Ikon

en: Menu
sv: Meny

en: Appearance
sv: Utseende

en: Accept
sv: Accepterar

en: About
sv: Om
