Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Menu
bn: মেনু

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: About
bn: সম্পর্কে
