Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Settings
he: הגדרות

en: Icon
he: סמל

en: Menu
he: תפריט

en: Appearance
he: מראה

en: About
he: אודות
