Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Settings
it: Impostazioni

en: Icon
it: Icona

en: Appearance
it: Aspetto

en: Accept
it: Accetta

en: About
it: Informazioni
