Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Appearance
ps: ښكاره

en: About
ps: په اړه
