Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Menu
te: మెనూ

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: About
te: గురించి
