Font Awesome Menu Icons (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Icon
cs: Ikona

en: Appearance
cs: Vzhled

en: About
cs: Popis
