Font Awesome Menu Icons (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Menu
el: Μενού

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: About
el: Περί
