Font Awesome Menu Icons (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: About
bo: གསལ་བཤད
