Font Awesome Menu Icons (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Icon
ca: Icona

en: Menu
ca: Menú

en: Appearance
ca: Aparença

en: Accept
ca: Accepta

en: About
ca: Detalls
