Font Awesome Menu Icons (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: Appearance
et: Välimus

en: About
et: Programmist
