Font Awesome Menu Icons (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: Menu
fi: Valikko

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Accept
fi: Hyväksy

en: About
fi: Tietoja
