Font Awesome Menu Icons (8.x-1.7) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Settings
hr: Postavke

en: Icon
hr: Ikona

en: Menu
hr: Izbornik

en: Appearance
hr: Izgled

en: About
hr: Opis
