Font Awesome Menu Icons (8.x-1.7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: Appearance
ne: रूप

en: About
ne: बारेमा
