Font Awesome Menu Icons (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Icon
sk: Ikona

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: About
sk: Informácie o
