Font Awesome Menu Icons (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Icon
id: Ikon

en: Appearance
id: Penampilan

en: About
id: Tentang
