Font Awesome Menu Icons (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: About
km: អំពី
