Font Awesome Menu Icons (8.x-1.8) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
