Font Awesome Menu Icons (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Settings
ru: Настройки

en: Icon
ru: Иконка

en: Menu
ru: Меню

en: Appearance
ru: Оформление

en: Accept
ru: Принять

en: About
ru: Информация
