Font Awesome Menu Icons (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Menu
sl: Meni

en: Appearance
sl: Izgled

en: About
sl: O modulu
